انجام کلیه اموردانشجویی.پایان نامه،پروپزوال،مقاله،فصل4 پایان نامه

سلام. این سایت انجام کلیه اموردانشجویی. پایان نامه، پروپزوال، مقاله، فصل4 پایان نامه(spss , دیگر نرم افزارها) و ... تمامی رشته ها در همه مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد انجام میدهد. ترجمه مقاله با قیمت مناسب و با تایپ. تبدیل pdf به word فارسی به صورت تضمینی. شما می تونید هر سوالی داشتید با تلفن 09119734277 تماس داشته باشید.ممنونم

راهبردهای شناختی تنظیم هیجان


راهبردهای شناختی تنظیم هیجان

ادبيات نظري و ادبيات پيشينه پژوهش

مشاوره، روانشناسي، مديريت، حسابداري و ... درباره راهبردهای شناختی تنظیم هیجان

 

 
پيشينه داخلي و خارجي:
دارد

منابع فارسي:
دارد

منابع لاتين:
دارد

نوع فايل:
Word قابل ويرايش

تعداد صفحه:
24   صفحه

 

 

 

راهبرد¬های شناختی تنظیم هیجان
هيجان نقش مهمي در جنبه هاي مختلف زندگي نظير سازگاري با تغييرات زندگي و رويدادهاي تنيدگي زا ايفا مي¬كند. اصولاً، هيجان را مي توان واكنش¬هاي زيست¬شناختي به موقعيت هايي دانست كه آن را يك فرصت مهم يا چالش برانگيز ارزيابي مي¬كنيم و اين واكنش¬هاي زيستي با پاسخي كه به آن رويدادهاي محيطي مي¬دهيم، همراه مي¬شوند (گرانفسکی و همکاران، 2001).
هر چند هيجان¬ها مبناي زيستي دارند، اما افراد قادرند بر شيوه¬هايي كه اين هيجان¬ها را ابراز مي-كنند، اثر بگذارند. اين توانايي كه نظم¬جويي هيجان ناميده مي¬شود، فرآيندهاي دروني و بیروني¬¬ای است كه مسئوليت كنترل، ارزيابي و تغيير واكنش¬هاي عاطفي فرد را در مسير تحقق يافتن اهداف بر عهده دارد (تامپسون، 1994، به نقل از مشهدی، میردورقی و حسنی، 1390).
بنابراين نظم¬جويي هيجان، يك اصل اساسي در شروع، ارزيابي و سازماندهي رفتار سازگارانه و هم¬چنين جلوگيري از هيجان¬هاي منفي و رفتارهاي ناسازگارانه محسوب مي¬شود (گرانفسکی و همکاران، 2001).


مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۱ فروردین ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 84

گرگان - میدان شهرداری

انجام کلیه اموردانشجویی.پایان نامه،پروپزوال،مقاله،فصل4 پایان نامه

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما